Cem Yılmaz’ı kızdıran seyirci: Sahneyi terk etti

Şu günlerde magazin manşetlerinden bir an olsun uzak kalamayan Cem Yılmaz hem kariyeri hem de çalkantılı özel hayatıyla adından söz ettiriyor. Yılmaz, önce 4 yıl aranın ardından sevilen gösterisi CMXXIV ile gündem oldu, ardından eski aşkı Serenay Sarıkaya’yla bitmek tükenmek bilmeyen göndermeleri ve meslektaşı Hasan Can Kaya’ya ile atışması ile magazin gündeminde zirveye oturmuştu.

Cem Yılmaz bu defa son gösterisindeki skandal bir olayla adından söz ettirdi. Geçtiğimiz gün çıktığı sahnesinde “Hoşgeldiniz CHP’liler” diyen Yılmaz’a seyircilerin tepki gösterdiği ardından da ünlü komedyenin de sahneyi terk ettiği öne sürüldü.

Ardından konunun altındaki nedenin bambaşka olduğu ortaya çıktı. Yılmaz’ın gösterisini izlemeye gelenlerden biri konuya açıklık getirdi.

İzleyici “Kadın ve adam taşkınlık yaptı. Kadın Cem Yılmaz’a sesini duyurmak için devamlı bağırıp çağırdı. Etraftakiler de rahatsız oldu. Cem bu iş şova döndü diye olay bitene kadar kulise geçti sonra da geri geldi.” ifadelerini kullandı.

Kendisi sözlerine “Kadın yüksek sesle devamlı ‘evet ben de, aynen ben’ gibi bağırarak konuşuyordu.” ifadelerini de ekledi.

Taşkınlık çıkaran izleyicilerin salondan çıkarılmasından sonra Cem Yılmaz’ın yeniden sahneye döndüğü öğrenildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir