Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yeni şeyler söyleme zamanı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıklamalarından öne çıkan satır başları şöyle:

“Türkiye olarak zulme, katliama, 76 yıldır devam eden adaletsizliğe her platformda itiraz ediyoruz. Tüm imkanlarımızla Filistin halkının yanında duruyoruz”

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Bölgemizi ve tüm dünyayı felakete sürükleyen Netanyahu denen bu barbara, bu hayduda, gözünü kan bürümüş bu muhterise artık dur denilmelidir”

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Irak’ın ve Suriye’nin kuzeyindeki terör üreten bataklıklar kurutulmadan Türkiye huzura eremez, kendini güvende hissedemez”

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Yeni anayasa konusunda samimiyiz, uzlaşıya açığız. Bu meselenin siyasi bilek güreşine çevrilmesini doğru bulmuyoruz”

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “En geniş mutabakatla Türkiye’yi darbe anayasası ayıbından hep beraber kurtaralım”

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Şimdi hep beraber yeni şeyler söylememiz, milletimize umut aşılamamız, milletimizin dertlerine derman olacak bir yol haritası koymamız gerekiyor”

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Enflasyon sorununu mutlaka çözeceğiz. Tek haneli enflasyon oranlarını inşallah yakalayacağız. Bunu geçmişte başardık, inşallah tekrar başaracağız”

“Dört yıllık seçimsiz dönemi Türkiye için tam anlamıyla bir icraat, eser ve hizmet seferberliğine dönüştürmeyi amaçlıyoruz”

Detaylar geliyor…

Kızılcahamam notları: Erdoğan’dan parti içine mesajGüncel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir