Marvel Rivals PS5 Konsollara Geliyor

PlayStation State of Play 2024 etkinliğinde, ilk olarak Mart ayında duyurulan Marvel Rivals oyunun PS5 oyun konsollarına geleceği doğrulandı. PlayStation 5 ve Xbox Series X için kapalı beta da Temmuz ayında başlayacak. Ek olarak, oyun kadrosuna ilk günden eklenecek Venom ve Adam Warlock karakterlerini gösteren yepyeni bir fragman yayınlandı.

NetEase ekibinin geliştirdiği 6v6 süper kahraman takım tabanlı PVP nişancı oyunu için şu anda 18 karakter onaylandı. Bunlar; Black Panther, Doctor Strange, Groot, Hulk, Iron Man, Loki, Luna Snow, Magik, Magneto, Mantis, Namor, Peni Parker, Rocket Raccoon, Scarlet Witch, Spider-Man, Storm, Star-Lord ve The Punisher. Oyun, Galactus’un kızı Galacta tarafından denetlenen işlemlerle, yakınlaşan zaman çizelgeleri ve birden fazla Doctor Doom etrafında dönüyor ancak Marvel Rivals’ın asıl amacı, bu popüler ve mega güçlü karakterlerin bir araya geldiğini ve savaşta çeşitli yeteneklerini kullandıklarını görmek.

Marvel Rivals lansman sonrası güçlü güncellemelerle sürekli gelişen bir evren olmayı vadediyor ve her mevsimsel düşüşün yeni kahramanlar, zorluklar ve haritalar sunacağını belirtiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir